Kto sme

EMP, s.r.o. je spoločnosť zameraná na strojársku výrobu v segmente kovoobrábania a zámočníctva.

EMP s.r.o. poskytuje produkty a služby nielen na území Slovenska, ale aj v zahraničí. Vďaka investičnej a modernizačnej politike sa orientujeme aj na špecifické požiadavky zákazníka.

Našich 40 zamestnancov vytvára kvalitné produkty a služby, ktoré pomáhajú optimalizovať výrobne procesy kovovýroby. Sme na trhu od roku 2007, máme vlastný vývojový tím, nové technológie a profesionálne riešenia. Našu integrovanú politiku realizujeme kombináciou týchto spolupracujúcich faktorov vrátane tvorivých metód a talentovaných ľudí s hlbokými poznatkami v segmente kovoobrábania, zámočníctva, výroby a vývoja strojov a zariadení.

EMP s.r.o. získava informácie o technických a technologických požiadavkách svojich obchodných partnerov a na ich základe pružne a dynamicky prispôsobuje proces výroby. Prostredníctvom našich inovatívnych a integrovaných technologických riešení s úspechom dosahujeme ciele našich klientov.

Svojim zákazníkom poskytuje komplexný súbor požadovaných služieb. Dôkladné konzultácie s našimi odbornými pracovníkmi sú základom pre konštrukčnú prípravu, kvalitnú inovatívnu výrobu a finálnu montáž. Náš obchodný vzťah pokračuje ďalej záručným a  pozáručným servisom.

Neustála starostlivosť o zákazníka transformuje EMP s.r.o. v stabilného hráča na trhu v dlhodobého obchodného partnera, ktorý ponúka svoje výrobné kapacity kovoobrábania a zámočníctva na vysokej úrovni.

V snahe skvalitniť naše služby a zvýšiť povedomie našich zamestnancov v oblasti kvality, sme prešli certifikáciou v oblasti riadenia kvality ISO 9001.

Vďaka našim zákazníkom a ich dôvere sa nám stále darí napredovať v rozvoji a aj v skvalitňovaní služieb a odbornosti.

Viac informácií o našej výrobe a službách, sa môžete dozvedieť v sekcii produkty a sluzby.